28 maja w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci z grup MISIE, KRASNOLUDKI oraz GWIAZDKI z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały przygotowane specjalnie na tę okazję przedstawienia.
Grupa MISIE zabrała swoich gości w niezwykłą podróż „Na majowej łące”, pełną wiosennych barw i radosnych piosenek. KRASNOLUDKI wystąpiły w przedstawieniu „Krasnalkowe pranie”, które wywołało wiele uśmiechów i wzruszeń. Natomiast grupa GWIAZDKI zachwyciła publiczność występem „Koci świat”, prezentując swoje talenty aktorskie i muzyczne.
Kolorowe stroje, starannie przygotowane rekwizyty oraz piękna scenografia sprawiły, że każdy występ był wyjątkowy. Dzieci dały z siebie wszystko, a ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami i uśmiechami wzruszonych rodziców.
Na zakończenie uroczystości przedszkolaki wręczyły swoim Mamom i Tatom własnoręcznie wykonane upominki, które były wyrazem miłości, wdzięczności i dziecięcej radości.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność i wspólne świętowanie tych wyjątkowych chwil.










