Teatrzyk ,,Pinokio”

 W czwartkowe popołudnie do naszego przedszkola zawitał teatrzyk z               przedstawieniem pt. ,,Pinokio” na podstawie znanej na całym świecie bajki Carla Collodiego.   Dzieci z zaciekawieniem i przejęciem obserwowały losy wystruganego z drewna pajacyka pragnącego zostać prawdziwym chłopcem. Po ucieczce z domu Pinokio przeżywał różne przygody, często kłamiąc i oszukując. W  końcu  jednak zrozumiał, że złe postępowanie zawsze powoduje przykre konsekwencje a wobec osób starszych i słabszych należy być życzliwym i troskliwym. Spektakl ze swoim pozytywnym zakończeniem bardzo spodobał się naszym przedszkolakom, które długo oklaskiwały aktorów. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać kolejnego przedstawienia w przedszkolu. Do zobaczenia!

     

         

        

   

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.